Home » Konstrüksiyon

KONSTRUKSiYON


Modüler yapı özellikle Fuar,kongre ve event gibi etkinliklerde montaj kolaylığı, detay çözümlerinin önceden belirlenmiş ve standarta bağlanmış oluşu,montaj ekibinin kadrolaşıp iş alanında profesyonelleşmesi,2.ve 3. Çözüm ortaklarına bağlayıcılığı devreden bırakması ile tercih nedenidir.

Özellikle Türkiye fuarcılık sektöründe her geçen yıl önemli bir merkez haline gelmekte;organizatörlerin dünya fuar takvimini göz önüne alarak oluşturdukları Uluslararası fuarlar maalesef birbirini kovalamakta ve montaj,demontaj süreleri çok sınırlı kalmaktadır.

Moduler bir konstrüksiyon bu açıdan kaçınılmazdır.Ama neden BLC markası sorusu mimari ve tasarım odaklı bir firma olmamızdan kaynaklanmaktadır.Tüm detayları AR-GE’si estetik bir olgu ile birleşmiş bu alüminyum konstrüksiyon,mimari hizmetle malzeme kalitesi ve detay olanakları ile;

Tasarımda moduler yapılarda sık rastlanan engelliği ,bütün bunların aksine işaret ederek tasarıma destek unsurlar haline getiriyor.

BLC ;Stand kavramını zemin,duvar 2 boyuttan zemin, duvar,tavan 3 boyut algısına çıkarır,çatı konstrüksiyon sağlamlığı ile aydınlatma ve reklam afiş yüzeyleri oluşturması açısından stand yapısına bütünlük kazandırır.Kesit alanının içten  yivli yapısıyla kutu profilde sıkça karşılaşabileceğimiz estetik kaybın , kumaş ve tasarım kalitesiyle öne geçmenizde yardımcı olur.

Burkhardt Leitner kapalı alan,açık alan,tek ve çift kat mekanlar oluşturulmaktadır.Tüm bu nedenlerden ötürü (sağlam argesi ,malzeme kalitesi,tasarım destekleyici dizaynı ile)firmamızın tercih nedenidir.

Mimar İdil Banu ÖZCAN

color
http://www.idilbanu.com/style/
http://www.idilbanu.com/
#cc1a14
style3
default
Yazı yükleniyor...
#555555
off
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://www.idilbanu.com/style
on
off
off
Newsletter Input text
off
off