Home » Hakkımızda

HAKKIMIZDA


İDİLBANU özellikle fuar ve kongre standlarında yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok tanınmış markaya başarılı hizmetler vererek kurulduğu 2009 yılından bugüne sektörde marka haline gelmiş bir tasarım ve mimarlık ofisidir.
İDİLBANU müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini hedef alarak her biri konularında uzman, genç, dinamik, yenilikçi, takım ruhuna ve işini yapmanın şevkine, sevgisine ve saygısına sahip başarılı bir kadrodan oluşmaktadır. Bu disiplinlerle İdilbanu etkinlik süresince açık nokta bırakmadan sizinle, sizin için çalışır.

Fuar Stand Tasarımı

Büyük alan(lar) içerisinde,bazen başka işlevlere sahip farklı mekan(lar)a ihtiyaç duyarız.Farklı işlevler,farklı renkler,farklı ihyaçlar ile beraber bir çok malzeme ve üretim tekniğine ihtiyacımız vardır.

Günümüz dünyasında estetik,kolay üretebilirlik,montaj,nakliye ve ekonomik faktörlerin hepsini barındırma gereken dayanıklı ve iklim koşullarına uyum sağlayabilen sistemler gereklidir.İşte burada MODÜLER SİSTEMLER devreye girmektedir.

Burkhardt Leitner partnerliğinde İdil Banu ekibi ile beraber, modüler sistemleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İç Mekan Çözümleri

İdil Banu ve ekibi sadece fuar ve kongre standları alanında değil, ofis,showroom gibi mekânsal çözümlerde de en iyiyi sunar.

Dış Mekan Çözümleri

Farklı ihtiyaçlar ve farkı kullanım alanlar için,Burkhardt Leitner alüminyum alaşım sistemleri en uygun konstrüksiyonları oluşturmak için tasarlanmıştır.

Burkhardt Leitner sistemleri ile iç ve dış mekanlarda onlarca metrekare alana yayılabilen yapılar kurulabildiği gibi,masa,raf,pano gibi mobilyalar da oluşturulabilmektedir.

Kongre Çözümleri

Sektörlerin kendi içlerine hitap eden kongrelerde metrakareler çok kısıtlı olsa da her firma fuarda olduğu gibi kendini göstermek ister.Minimal çözümlere olanak tanıyan kongreler aslında boşlukta yaratılan en kısıtlı alanlar olması ile zor tasarım alanlarından biridir.

color
http://www.idilbanu.com/style/
http://www.idilbanu.com/
#cc1a14
style3
default
Yazı yükleniyor...
#555555
off
none
loading
#555555
Sort Gallery
http://www.idilbanu.com/style
on
off
off
Newsletter Input text
off
off